Bądź częścią czegoś większego

ZOSTAŃ NASZYM
SPONSOREM

Możemy zaoferować Ci możliwość zostania partnerem i sponsorem naszych wydarzeń i biegów przeszkodowych Runaway Polski Uciekinier. Jako sponsor będziesz mieć możliwość promowania swojej marki wśród bardzo zaangażowanych i aktywnych odbiorców. Nasze imprezy Runaway przyciągają różnorodne grono uczestników, od entuzjastów fitnessu po zwykłych sportowców. Sponsorując nasze wydarzenie, możesz zaprezentować swoją markę tej bardzo zaangażowanej publiczności i budować świadomość marki w wyjątkowy i angażujący sposób. Zapraszamy do współpracy.  

Dokonuj zmian

SPONSOR GŁÓWNY

Danej edycji Biegu Runaway może zostać tylko jeden Fundator, który zyskuje specjalne warunki uzgadniane zawsze indywidualnie po wspólnych konsultacjach zainteresowanych stron. Jako sponsor możesz wybierać spośród wielu poziomów sponsorowania, z których każdy oferuje inne korzyści i możliwości.
Sponsor przeszkody

SPONSOR TECHNICZNY

Sponsor przeszkody, to szczególne działanie jest wyjątkową promocją dla Firmy/Osoby, które w ramach współpracy wykonał dla naszej organizacji przeszkodę dla Biegu Runaway po wspólnych konsultacjach technicznych danej przeszkody. Sponsor przeszkody zyskuje specjalne warunki promocji swojej Firmy lub Osoby.

Jako sponsor możesz skorzystać z wielu możliwości promocyjnych swojej firmy, takich jak:

BRANDING

Logo i nazwa Twojej firmy mogą być wyraźnie widoczne na koszulkach, czapkach, banerach, flagach i innych materiałach promocyjnych.

PROMOCJA PRODUKTU

Możesz wykorzystać wydarzenie do zaprezentowania swoich produktów i usług, na przykład dostarczając markowe butelki z wodą, koszulki lub inne towary.

EKSPOZYCJA W MEDIACH

Wydarzenia promowane za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, strona WWW umieszczając logo i nazwę Twojej firmy w postach.

ZWIĘKSZONA EKSPOZYCJA MARKI

Twoja marka będzie prezentowana w widocznym miejscu podczas wydarzenia, a Twoje logo będzie wyświetlane na oznakowaniach wydarzenia, koszulkach i innych materiałach marketingowych.

ZAANGAŻOWANIE PRACOWNIKÓW

Sponsorowanie biegów Runaway może być świetnym sposobem na zaangażowanie pracowników i budowanie ducha zespołu, ponieważ możesz zachęcić ich do udziału w wydarzeniu i rywalizacji między sobą.

UKIERUNKOWANY MARKETING

Nasze imprezy z torami przeszkód przyciągają wysoce ukierunkowaną grupę demograficzną, co pozwala dotrzeć do bardzo zaangażowanej publiczności potencjalnych klientów.