KIM JESTEŚMY ?

Runaway
Polski Uciekinier

Runaway Polski Uciekinier – marka powstała wiele lat temu w odpowiedzi na lokalne potrzeby sportowe. Na pierwszy strzał uruchomiono pomysł z biegami OCR. Przeszkodowe pokonywanie trasy wielokilometrowej stało się tak popularne, że sami czekamy na kolejne eventy z niecierpliwością . Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki wsparciu lokalnych władz, przedsiębiorców i osób zaangażowanych w pomoc udało się osiągnąć wspólnie sukces. Z czasem Runaway rozpoczął organizacje biegów dla dzieci co było i jest strzałem w 10. Tysiące uczestników rocznie bawi się razem z nami.
Kolejna porcja świetnej zabawy to biegi uliczne. Jako pierwsi lokalnie organizujemy też biegi nocne, które wymagają od nas maximum perfekcji w organizacji. Od wielu lat jeździmy po całym kraju organizując dla was najlepsze wydarzenia, budując przeszkody, szkolić się, współpracować czy pomagać. Mamy nadzieję, że Runaway Drogbruk będzie przez kolejne lata rozwijał się i w dalszym ciągu was zaskakiwał. Dziękujemy za zaufanie

Tor przeszkód to ekscytujące i wymagające wydarzenie fizyczne, którego celem jest sprawdzenie siły, wytrzymałości i zwinności uczestników. Trasa jest zwykle ustawiona na dużym otwartym terenie z różnymi przeszkodami ułożonymi w określonej kolejności.

Runaway Polski Uciekinier biegi przeszkodowe ocr