Zapisy na biegi dla dorosłych i dzieci

III MISTRZOSTWA POLSKI RUNAWAY DROGBRUK PĘPOWO

22 CZERWCA 2024

Impreza zaczyna się: 22.06.2024
Godzina: 13:00
Lokalizacja biegu : ul. Sportowa 1 ( Stadion Sportowy)
Miejscowość: Pępowo

Bieg z przeszkodami, który jest ekstremalnym wyzwaniem dla każdego z uczestników biorących udział w evencie. Pokonywanie naszych starannie opracowanych oraz perfekcyjnie wykonanych przeszkód ocr pomoże pokonać swoje słabości oraz daje wiele satysfakcji z przeżycia niezapomnianych chwil. Najważniejsze jednak dla teamu organizatorów jest satysfakcja jaką widać na twarzach uczestników. Dokładamy wszelkich starań o bezpieczeństwo oraz poziom trudności naszych przeszkód z zawodnikami, którzy mają starty na arenach międzynarodowych begów z przeszkodami. Oprócz starannie przygotowanej oraz oznaczonej trasy, dbałości o naszych uczestników charakteryzuje nas coś jeszcze – atmosfera. To właśnie coś czego każdy uczestnik potrzebuje biorąc udział w danym evencie.

Do imprezy pozostało:

Nie czekaj. Zapisz się już teraz!

Biegi przeszkodowe dla dorosłych - PĘPOWO

Wybierz kategorie w której chcesz brać udział

ELITE

Kategoria dla najszybszych i najsilniejszych zawodników, oparta o system opaskowy. Każdy zawodnik serii Elite jest zobowiązany do samodzielnego pokonania każdej przeszkody, a jeśli tego nie zrobi – traci opaskę i jest klasyfikowany w kategorii Open. W przypadku niepokonania przeszkody, zawodnik oddaje jedną z trzech opasek sędziemu lub wolontariuszowi.

OPEN

W tej kategorii zawodnicy mogą pokonywać przeszkody samodzielnie, pomagać sobie w ich pokonywaniu, ale również zrezygnować z podejścia do przeszkody i w zamian wykonać karną rundę. To doskonały wybór dla osób, które szukają wyzwania, ale nie mają jeszcze wystarczającego doświadczenia do w pełni samodzielnego startu.

FOR FUN

Kategoria stworzona z myślą o zawodnikach szukających dobrej zabawy. Uczestnicy biegu w fali For Fun nie są zobowiązani do pokonywania przeszkód (samodzielnie czy z pomocą), ale oczywiście mogą to robić. Tu liczy się przygoda, wyjątkowa atmosfera i niezapomniane doznania w gronie przyjaciół! Zapraszamy do wzięcia udziału.

MISTRZOSTWA POWIATU GOSTYŃSKIEGO

Dystans 6km. Limit trasy wynosi 1,5 godziny. Po tym czasie zawodnik nie zostaje klasyfikowany w serii Elite. Przez utratę opaski (po stracie 3 opasek papierowych „żyć” i odebraniu opaski materiałowej z numerem startowym) rozumie się niesklasyfikowanie w serii Elite. Dalszy udział w biegu jest możliwy bez wzięcia pod uwagę w jakiejkolwiek klasyfikacji innej kategorii. Zgubienie opaski materiałowej, również skutkuje niesklasyfikowaniem w kategorii Elite.

CENNIK - Biegi przeszkodowe dla dorosłych

Wybierz kategorie i zarejestruj się na bieg, a otrzymasz pakiet startowy przed biegiem.

ELITE

OPEN

FOR FUN
MISTRZOSTWA
POWIATU
GOSTYŃSKIEGO
01.02.2024 - 31.03.2024
KOSZULKA TECHNICZNA
169 zł139 zł99 zł99 zł
01.04.2024 - 30.04.2024
KOSZULKA TECHNICZNA
179 zł149 zł109 zł109 zł
01.05.2024 - 31.05.2024
KOSZULKA TECHNICZNA
189 zł159 zł119 zł119 zł
01.06.2024 - 19.06.2024
GADŻET RUNAWAY
189 zł159 zł119 zł119 zł
W DNIU BIEGU
GADŻET RUNAWAY
219 zł189 zł159 zł159 zł
/ w dniu biegu zapisy tylko w biurze zawodów. / zakończenie zapisów online – 19.06.2024 / przepisanie pakietu – dodatkowa opłata +20zł
Biegi przeszkodowe dla dzieci - PĘPOWO

Wybierz grupę wiekową i płeć dziecka

BĄBEL
2-4 LAT

Kategoria dla maluszków w wieku 2-4 lata. To właśnie dla nich będzie przygotowany specjalny tor gdzie pokonując go z rodzicami dostarczymy najmłodszym uczestnikom niesamowitych wrażeń. Tor liczyć będzie ok 200 metrów wyselekcjonowanych przeszkód aby było łatwo i przyjemnie. Musicie tego spróbować!

KIDS dziewczynki /
chłopcy 5-8 lat

Kategoria dla dzieci w wieku 5-8 lat. Najliczniejsza grupa naszych małych przeszkodowców, którym mamy przyjemność dostarczać niesamowitych emocji i niezapomnianych wrażeń. Na naszych eventach to grupa która jako pierwsza startuje testując naszą trasę i przeszkody. To oni pierwsi przecierają szlaki i testują błotko. To w końcu oni pierwsi wpadają na metę pokonując dystans ok 1 km.

JUNIOR dziewczynki /
chłopcy 9-13 lat

Kategoria dla uczestników w wieku 9-13 lat. Tu już żarty się kończą. Tu przeszkody pokonywane są na pełnym gazie, ale rywalizacja między nimi jest zawsze na zasadzie Fair Play. To oni mają najbliżej do startów w profesjonalnych biegach OCR.